Quantharia Chronicles -  roleplay forum

Announcement

POGODA:
Snieg odszedl na dobre z Quantharii, pozostal jedynie na krancach Ra-Ki i w Xentri. Ogolnie jest slonecznie, ale od czasu do czasu pada lekki deszcz.


Mapa Quantharii:

#1 26-01-2013 18:18

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Event: Kurort Anduan [closed]

((Jako że było wieeelkie zainteresowanie eventem na czacie, to postanowiłam zrobić temat tutaj. To dobry sposób na poznanie postaci ze sobą, jako że to nie jest crack RP...
OBOWIĄZUJE SCRIPT, czyli krótka forma, żeby jakoś to szło szybko. Jeśli w ciągu 24h ktoś nie odpisze, jego kolejka przepada i może potem odpisać. Blah. znów zaczynam...Dlaczego zawsze ja muszę zaczynać, nie tylko w Kronikach? ;n; ))

Uzdrowisko Anduan, mała wioska nadów na pustyni Harack, znajdująca się kilkanaście kilometrów od Domii, zwykle przyciąga wiele osób chcących odpocząć od chłodu. Kurort oferuje gorące źródła i słodkie zdrowe przekąski. Gorące źródła nie są koedukacyjne, a część męska i żeńska są odgrodzone wysokim, drewnianym płotem.

Moreri: *wskakuje do wody, chlapiąc wszystko dookoła* Milusiooo.

Offline

 

#2 26-01-2013 18:59

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Feirre: *podchodzi do wody* Ktoś już tu jest? Yhhh, witam czy coś... *ściąga ręcznik i wchodzi spokojnie do wody*

Offline

 

#3 26-01-2013 19:18

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Moreri: *wgap na Feirre* Doberek~! *uśmiech*

Offline

 

#4 26-01-2013 19:39

Mellviria

Armia Buntowników

Registered: 25-01-2013
Posts: 9
Frakcja: Armia Buntowników
Postać: Cerise
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Cerise: *Kompletnie zapomniała, że w gorących źródłach mogą być jeszcze inne osoby. Przewróciła oczami, zażenowana tym, że mogła w ogóle o tym zapomnieć. Przysiadła się, zanurzając nogi po kolana. Nie zamierzała się póki co rozstawać z ręcznikiem...* Dzień dobry~.


Mała Złośnica.

Offline

 

#5 26-01-2013 19:49

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Feirre: *zaskoczona przyjaznością i otwarciem Moreri, rozluźniła się i uśmiechnęła z ulgą* Dzień dobry. *przyjazne spojrzenie na nową osóbkę*

Offline

 

#6 26-01-2013 19:59

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Moreri: *podeszła do brzegu, rozsiadła się przy nim i przeciągnęła* Dobrze, że tu nie ma śniegu. Nah. Klimat prawie jak w domu *głupie gadanie, byle gadać. Nie pamiętała dokładnie Bezimiennej Wyspy*

Offline

 

#7 26-01-2013 20:17

Mellviria

Armia Buntowników

Registered: 25-01-2013
Posts: 9
Frakcja: Armia Buntowników
Postać: Cerise
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Cerise: *Zlustrowała wzrokiem obie osóbki, które się tutaj znalazły. Westchnęła, wbijając wzrok w nieco wzburzoną ruchem wodę.* Wolę śnieg. Tu jest zdecydowanie zbyt... Ciepło. *wzdrygnęła się* Nie, żeby mnie to jakoś specjalnie interesowało, ale jak macie na imię? Pewnie spędzimy tu przynajmniej godzinę, więc imiona to podstawa.


Mała Złośnica.

Offline

 

#8 26-01-2013 20:48

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Feirre: Ja w sumie też wolę śnieg i jak jest zimno, byle by było sucho, bo plucha to najgorsze co może być, uhh. Ale... można czasami się odprężyć! *powiedziała wyciągając się* Ja jestem Feirre!

Offline

 

#9 26-01-2013 20:55

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Moreri: *wzdrygnęła się przez tą rozmowę o śniegu* Uuch... Pewnie jesteście z innej strony krainy, niż ja... Cóż... Jestem Moreri... Moreri Pherien. *myśli chwile - ciekawość zwycięża* Należycie do jakiejś frakcji?

Offline

 

#10 26-01-2013 21:07

Mellviria

Armia Buntowników

Registered: 25-01-2013
Posts: 9
Frakcja: Armia Buntowników
Postać: Cerise
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Cerise: Cerise. Miło mi was poznać. *Brzmiało to bardziej jak regułka grzecznościowa, ale nie można się więcej po niej spodziewać. Przynajmniej nie teraz. Zmrużyła z lekkim znużeniem oczy, nie odrywając wzroku od wody, która rzeczywiście miała właściwości odprężające. Samo patrzenie uspokajało, co zdążyła szybko zauważyć. Słysząc pytanie Moreri mruknęła tylko twierdząco.*


Mała Złośnica.

Offline

 

#11 26-01-2013 21:23

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Feirre: Tak. *odpowiedziała, mając nadzieję, że się nie spyta w jakiej. Być może są przeciwniczkami, a raczej nie chciałaby zacząć walczyć czy coś w takim leniwym miejscu, więc szybko zmienia temat* Haha *nerwowy śmiech* może pójdę po przekąski. *wyszła z wody i szybko założyła ręcznik, nie chcą paradować nagością, bo i po co* Chcecie coś?

Offline

 

#12 26-01-2013 21:44

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Moreri: Ja podziękuję. Nie mam ochoty na nic... *ochlapała ramiona wodą i zamknęła oczy*

Offline

 

#13 26-01-2013 21:51

Mellviria

Armia Buntowników

Registered: 25-01-2013
Posts: 9
Frakcja: Armia Buntowników
Postać: Cerise
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Cerise: *spojrzała na Feirre lekko zdziwiona, ale szybko jej twarz przybrała ten sam zobojętniały wyraz co wcześniej* Jeśli nie będzie to dla Ciebie problem i jeśli będą mieli cokolwiek wiśniowego to poproszę. *uśmiechnęła się do niej uroczo. Mimo, że był to uśmiech wymuszony to wyglądał niezwykle naturalnie. Cóż, po mówieniu tylu niemiłych rzeczy trudno, żeby było inaczej.*


Mała Złośnica.

Offline

 

#14 26-01-2013 22:10

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Feirre: No pewnie, nie ma problemu, spróbuję coś znaleźć. *odwzajemniła uśmiech i odeszła *w myślach: "Uh, wreszcie mogę ściągnąć ten uśmiech z twarzy. Nie lubię się uśmiechać nienaturalnie... Chociaż te dwie były dość miłe..."*

Offline

 

#15 26-01-2013 22:30

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Event: Kurort Anduan [closed]

Moreri: *poczuła się senna. Jak na jej gust było tu zbyt spokojnie. Co innego można robić w wodzie, niż moczyć się...? "Nah. Zbyt miła atmosfera. Nie ma komu podokuczać. Nic ciekawego się nie dzieje...", pomyślała ziewając*

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mmbf.pun.pl www.rapowo.pun.pl www.nowalia.pun.pl www.gromostrow.pun.pl www.szczuryvs.pun.pl