Quantharia Chronicles -  roleplay forum

Announcement

POGODA:
Snieg odszedl na dobre z Quantharii, pozostal jedynie na krancach Ra-Ki i w Xentri. Ogolnie jest slonecznie, ale od czasu do czasu pada lekki deszcz.


Mapa Quantharii:

#1 19-01-2013 22:52

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Akademia Quanthariańska [closed]

((Musiałam, normalnie musiałam, hahaha.
OBECNA KOLEJNOŚĆ RP: Kitsunka->Mellviria->Amphia->BlueYoukai->NekoiNariko->Neros, jeśli dobrze pacze.))

W Akademii Quanthariańskiej, w skrócie AQ, uczą się przeróżne istoty. Rasa tu nie jest ważna. Czasoprzestrzeń również. Akademia wraz z otaczającymi ją terenami wisi w bezkresnej pustce, a jednak jest w niej wszystko, czego potrzeba do życia. Niektóre plotki głoszą, że różne przedmioty sprowadzane są zza tajemniczego portalu należącego do jeszcze bardziej tajemniczego dyrektora, Veila Changraya. Z tą małą różnicą, że istnienie dyrektora jest pewne, a portalu...nie.

Ikiris zmrużył oczy, stojąc pod daszkiem, przed wejściem do akademii. "Czemu pada deszcz, gdy zamiast chmur jest tylko ta nieznośna, fioletowa pustka?", mruknął do siebie, patrząc w niebo. Nie mógł się przyzwyczaić do anomalii tego skrawka ziemi. Deszcz również go martwił. Znów będzie musiał czytać książki w mroku. Westchnął. Powinien wrócić do środka, jednak...nie chciał.

Last edited by Kitsunka (26-01-2013 09:58)

Offline

 

#2 21-01-2013 17:55

Amphia

Gildia Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 18
Frakcja: Gildia Magów/Armia Buntowników
Postać: Sachi Nobunaga / Nerena

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((Nie mam pojęcia jak to działa, ale już mi się podoba XDD))

Znowu tam stoi. Veyanka dojrzała go przez okno biblioteki. Mogła się tego spodziewać, w końcu nikt nie będzie wychodzić na deszcz i mu głowy zawracać. Sachi przeszła już przez jego pokój, wszystkie klasy i bibliotekę. Pokręciła głową i skierowała się do wyjścia z akademii.
- Przeziębisz się! - zawołała otwierając drzwi i uśmiechając się do niego szeroko - Zgadnijmy, kto nie da mi dziś znowu spisać zadania ze sztuki iluzjiii?


Spokojna Twoja rozczochrana

Offline

 

#3 21-01-2013 19:42

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((Mundurki mam, hahahah, pacz i podziwiaj Aż mnie korci, by Ikirisa zrobić w sweterku xD
I tak - do innych ludków, jakbyście się pytali - możecie się dołączyć, hehe.))

Założył ręce na piersiach. Ona. Znowu ona. Zawsze musiała się pojawiać, kiedy chciał pobyć sam. "Przeziębisz się"? Czyżby się o niego martwiła...? Jak tak, to pewnie tylko, dlatego że gdyby wylądował w skrzydle szpitalnym, to nie miałaby kogo męczyć. Chyba.
- Jeśli myślisz, że będę próbował odpowiedzieć na pytanie retoryczne, to się mylisz - zlustrował ją wzrokiem. Zdawało się być wszystko w porządku. A więc nie musiał nadużywać funkcji przewodniczącego szkoły w błahych sprawach... - Coś chcesz ode mnie, prócz tego? - spytał nieco milej.

Offline

 

#4 21-01-2013 21:40

Amphia

Gildia Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 18
Frakcja: Gildia Magów/Armia Buntowników
Postać: Sachi Nobunaga / Nerena

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((widziałam, podobają mi się, jak załapię trochę czasu to ubiorę w niego Sachi. Muahahahahaaah, mundurki ^o^))

O, patrzcie go. Już myślała, że jej tym tonem oczy wyłupie.
- Taaak, tak, mam mundurek i dziś już się z nikim nie lałam pastą do zębów, na korytarzach też bałaganu nie ma. Tornadem nie jestem. Wzrok wiecznie obowiązkowej osoby mówi wszystko. - pokręciła głową - Skarbniczka prosiła, żebym Cię zapytała o uiszczenie ostatniej wpłaty - bo podobno jeszcze tego nie zrobiłeś.
Ten fakt był w sumie nawet dla niej dość ciekawy. To już nawet ona wpłaciła pieniądze, a on - najporządniejsza osoba jaką znała - jeszcze nie? Hm, właściwie nie było pewności, że po prostu został niewpisany na listę.


Spokojna Twoja rozczochrana

Offline

 

#5 21-01-2013 22:22

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

Huh? Czyżby coś znowu wymyśliła, żeby go pognębić? Był pewien, że wpłacił już wszy... Spojrzał nieco przerażonym wzrokiem i gdyby mu jego wewnętrzne poczucie przyzwoitości nie zabraniało, z pewnością zrobiłby efektownego facepalma. Jak mógł o tym zapomnieć? No tak... miał to zrobić, ale zagadał go pan Falcanett w sprawie pracy, która mogła go zwolnić z ćwiczenia na wfie...przynajmniej na jakiś czas. Koniec końców, zapomniał o tym, a pieniądze...ciągle przy sobie nosił.
- T..tak... I tak z dobrej woli przyszłaś mi to przekazać? - odparł nieco zakłopotanym tonem, rumieniąc się i odwracając wzrok.

Offline

 

#6 21-01-2013 22:56

Amphia

Gildia Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 18
Frakcja: Gildia Magów/Armia Buntowników
Postać: Sachi Nobunaga / Nerena

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

- Przecież nie jesteśmy chyba jakimiś wrogami, nie? Głupio by było, gdybyś miał kłopoty z powodu takiej drobnostki. Choć dyro nie powinien się chyba takich rzeczy jak spóźniona wpłata czepiać nie? - skrzywiła się lekko.
Nie widywała Veil'a tak znów często, ale był jakiś taki krępujący... sama nie wiedziała, starała się go unikać w miarę możliwości, a na jego zajęciach siadywała w ostatniej ławce. To czytanie książek ukrytych pod zeszytem do zajęć kiedyś ją zgubi, czuła to.


Spokojna Twoja rozczochrana

Offline

 

#7 22-01-2013 10:19

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

Westchal. Czemu mial znow dziwne przeczucie, ze ona znow sie o niego martwi...
Dyrektor. Ten tajemniczy mezczyzna, ktory tylko sie pojawial na lekcjach transmutacji, a potem przepadal na cale dnie. Czesto jego zlosliwy usmieszek sprawial, ze opanowanemu Ikirisowi i innym uczniom ciarki przechodzily po plecach.
- Wrogami to nie... Hm...tez uwazasz, ze jest dziwny?
Spytal, by tylko zagadac. Przeciez byl pewien jej odpowiedzi.

Offline

 

#8 22-01-2013 12:23

Amphia

Gildia Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 18
Frakcja: Gildia Magów/Armia Buntowników
Postać: Sachi Nobunaga / Nerena

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

Dziwny... na usta cisnęłyby się trochę agresywniejsze słowa jak... porąbany?... choć przecież on nic złego im nie zrobił. Po prostu był dziwny w najgorszy chyba możliwy sposób. Życie w szkole chyba nadto go nie obchodziło ale dla pewności powinna ograniczyć pewne rozrywkowe działania, żeby być absolutnie pewną, że nie zostanie kiedyś wezwana na dywanik. ...Choć ta wczorajsza bitwa na tubki pasty do zębów nie była przecież jakimś wielkim wybrykiem, nie?
- Dziwny, krępujący, jakiś taki... psychiczny? Jest, owszem - mruknęła wgapiając się w padający deszcz, a po chwili namysłu dodała - Słyszałeś może czy byli uczniowie, którzy... mu się narazili czy coś takiego?


Spokojna Twoja rozczochrana

Offline

 

#9 25-01-2013 18:37

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((słodziaki ;w; mogę już shipowować? xD))

Przechodząc dziedzińcem przed budynkiem Akademii, Feirre spojrzała w spód swojej parasolki. Pół mamrotem mówiła do siebie. ''Ten
deszcz zaraz mi ten parasol rozwali... Kto to wymyślił... Chciałam tylko wyjść na spacer, a zaraz cholery dostan...!'' Haha, ta kałuża nie była wystarczająco śliska, by móc wywrócić Fei z równowagi! Może jedynie ta jakże skromna osoba lekko się poślizgnęła, co i tak spodowało wypowiedzenie pięknej wiązanki z jej ust. ''Mokro, ślisko, wilgotnie, bleh, ohyda. Chyba pobrudziłam sobie rajstopy... Czas wracać do internatu ((dormitorium...? XD))... Dobra... huh?'' 
Zanim zauważyła, była już praktycznie przed wejściem do Akademii, gdzie zobaczyła Sachi i Ikirisa. ''A te gołąbeczki znowu flirtują''. Chcąc nie chcąc uszłyszała ich rozmowę o Veilu.
Jak zwykle, nie zwracając uwagi na nic, chamsko wtrąciła się w rozmowę - Nie szłyszałaś o uczniach, którzy zaginęli w niewyjaśnionych okolicznościach? A w ogóle to witam państwa. - powiedziała, kłaniając się.

Offline

 

#10 25-01-2013 20:35

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((Pe...dsafdshshdg, pisać dziś nie umiem na kompie. Blah. Pewnie. To już jest OTP xD))

Ikiris spojrzał na Feirre. Nie przeszkadzało mu, że dołączyła się do rozmowy. To było raczej normalne w tej szkole... Przyjrzał się jej dokładniej. Wyglądało na to, że ona również jest ubrana regulaminowo. Dobrze. Dzień, pomimo deszczu zapowiadał się dobrze.
- To plotki. Nikt nie zaginął. Raz jednego delikwenta wysłano do domu, ponoć przez portal, za naganne zachowanie. I to był właśnie jedyny przypadek, kiedy ktoś naraził się dyrektorowi.
Właściwie sam nie wiedział, czy istnienie owego portalu jest plotką, czy prawdą. Są sekrety, do których nawet samorząd uczniowski nie był dopuszczony, chociaż zwykle jego członkowie wiedzieli więcej, niż inni.

Offline

 

#11 25-01-2013 21:11

Amphia

Gildia Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 18
Frakcja: Gildia Magów/Armia Buntowników
Postać: Sachi Nobunaga / Nerena

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((OTP? o_O))

Sachi wyraźnie zaniepokoiła się słysząc o ginących w niewyjaśnionych okolicznościach uczniach. Co prawda Ikiris musiał wiedzieć coś więcej, jako przewodniczący na pewno był w temacie. Ale mimo wszystko postanowiła sobie, że zostawi sobie czytanie książek na inne nudne lekcje. Dyrektor zdecydowanie nie był takim przez którego chciałaby zostać przyłapana. Pani Maricka musiała chyba wiedzieć, co uczniowie czują w obliczu zagrożenia zostaniem wysłanym do dyrektora, bo gdy ktoś jej się naraził to nigdy do niego ucznia na dywanik nie odsyłała. Reszta nauczycieli to samo. Jak to miłosiernie z ich strony...
- Przez portal... do domu? Nie wiem dlaczego, ale to "przez portal" zabrzmiało bardzo nieciekawie...


Spokojna Twoja rozczochrana

Offline

 

#12 25-01-2013 21:37

BlueYoukai

Zastępca Lidera Przymierza Wojowników

Registered: 20-01-2013
Posts: 10
Frakcja: Przymierze Wojowników
Postać: Sekai

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((Squee, wyczaiłam że się trzeba zalogować żeby zobaczyć że cuś się ruszyło xD))

Sekai przeszła długim, luźnym krokiem po korytarzu, zmierzając do kibla. Poprawiła swoją skórzaną kurtkę niedbałym ruchem ramion. Nie nosiła mundurka na co dzień, po co. Niewygodny. A jak się wybrudzi, to trzeba prać. Zniknęła w toalecie i wyszła po minucie, otworzywszy drzwi łagodnym popchnięciem glana. Słysząc pogawędki o dyrektorze, oparła się o ścianę i zlustrowała wzrokiem resztę obecnych uczniów. Wszyscy mieli mundurki. Co za system.


Sekai jest jak Olympus Mons... Wysoka, obca, chłodna i niezdobyta |D

Offline

 

#13 25-01-2013 22:08

NekoiNariko

Gildia Magów

1955369
Registered: 23-01-2013
Posts: 11
Frakcja: Gildia Magów
Postać: Feirre Perris
Website

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((OTP - One True Pairing - ulubiony pairing XD To będzie pairing grupowy omg))

Feirre szczerze nie zdziwiła się, że Ikiris jej zaprzeczył - ale może to rzeczywiście prawda, w końcu jest w samorządzie. Ale jest pewna, że samorząd wszystkiego nie wie. Przecież plotki nie rodzą się same z siebie.
- Oczywiście, że nieciekawie, raczej z własnej woli go tam nie wrzucono... Wierzycie, że istnieje ten portal? Z naszym dyrektorkiem to nic nie wiadomo, ale koleś na pewno nie jest normalny.
Feirre zpauzowała w swoich wywodach widząc Sekai. Dziewczyna nie miała mundurka. Pan przewodniczący nie będzie szczęśliwy jeśli ją zauważy, ale chciała go zobaczyć w akcji. Będzie ciekawie.

Last edited by NekoiNariko (25-01-2013 22:10)

Offline

 

#14 25-01-2013 23:18

Kitsunka

Zastępca Lidera Gildii Magów

Registered: 19-01-2013
Posts: 29
Frakcja: Gildia Magów / Przymierze
Postać: Ikiris Melpuan /Moreri Pherien

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

((Aaa, udalo sie, tylko czatu nie widac dobrze, wiec nie moge pisac))

Chcial cos odpowiedziec, ale jego uwage przykula postac, ktora dopiero sie pojawila przy nich. Bez mundurka. Ikiris juz gonil osoby za brak krawatu/kokardy, a takie zlamanie regulaminu... Bylo po prostu karygodne. Do tego byla w takich butach... W Ikirisie sie zagotowalo. Nie, zeby lubil jednolitosc i brak oryginalnosci, ale pewne reguly byly i trzeba ich przestrzegac. Do tego, egzekwowanie ich nalezalo do jego obowiazkow.
- Gdzie twoj mundurek!? - warknal, wpatrujac sie morderczym wzrokiem w Sekai.

Offline

 

#15 25-01-2013 23:20

Mellviria

Armia Buntowników

Registered: 25-01-2013
Posts: 9
Frakcja: Armia Buntowników
Postać: Cerise
Website

Re: Akademia Quanthariańska [closed]

Cerise stała na deszczu, zupełnie przemoknięta. Nie zwracała na to uwagi. Cóż... Trudno, żeby zwracała, skoro nawet nie założyła płaszcza. Świadomie. Taka pogoda zupełnie jej odpowiadała. Wyciągnęła rękę do góry, rozkładając dłoń, jakby chciała pochwycić każdą spadającą kroplę. Przez palce dostrzegła stojącą na tym zimnie grupę osób. Interesujące. Przyglądała się im jeszcze przed chwilę, po czym najzwyczajniej w świecie postanowiła podejść. Podejrzewała, że nie ma lepszego sposobu, aby dowiedzieć się o czym rozmawiają. Westchnęła, podparła ręką bok i z zupełnie znudzoną miną, pewnym siebie krokiem, skierowała się w ich stronę. Po drodze zlustrowała ich wzrokiem, bo z daleka nie widziała, kto wchodzi w skład rozmówców. Postarała się o jakiś "przyjazny" uśmiech. Wymuszony, bo wymuszony, ale wyglądał na prawdziwy. Zwłaszcza dla osób, które nie miały porównania.
- O czym tak rozmawiacie w odosobnieniu~? Knujecie coś? - zmrużyła oczy z sarkastycznym uśmiechem. Żadnych złych zamiarów nie miała, przynajmniej póki co. Była po prostu ciekawa.


Mała Złośnica.

Offline

 

Board footer

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.swiatpanfu.pun.pl www.akademiariv.pun.pl www.wydzialmechaniczny.pun.pl www.xiaolinshowndown.pun.pl www.deathkiss.pun.pl